Register to Top Military Sites - Rank your site now

 

Soviet-Afghanian War 1979-1989

Soviet-Afghanian War 1979-1989

Site about the history of the Soviet-Afghanian War 1979-1989. Vwry much photos and variouse informations!

             Info
Username: Nikolay1
URL: http://nikolaykot.wordpress.com
Category: Blogs Blogs
Join date : 2010-06-28

 Average Rating: 4 / 5
Number of Ratings: 6

4/5

Reviews
Rate and Review This Site

Similar Sites

Contemporary Military Historian - Site about the history of the Second World War 1939-1945. Very much photos and variouse articles!

www.lidersohbet.com - Farkındalığımızı sitemize girerek hissedebileceğinize eminim. Kendi sektöründe lider olan sitemiz git gide hızlı bir şekilde kayıp vermeden ilerlemeye devam ediyor..

isviçre kargo - Paket, doküman, eşya ve malzeme gibi çeşitli kargoları dünyanın bir ucuna ulaştıran firma hızlı hizmetiyle ilk sırada bulunuyor. Hızlı olması müşterilerin ilk tercihi oluyor. Tüm kargolar anında paketlenerek yola çıkıyor en geç bir

EUROPA EN GUERRA 1939-1945 - Spanish-language blog dedicated to the development of WWII in Europe. Weapons, battles, vehicles, tourism warlike, collectibles, characters, anecdotes ... Everything about the most exciting period in our recent history.

ingiltere kargo - Hava yolu uçak kargo gönderi hesaplama hakkında biraz bilgi vermek gerekirse; ilgili ülkeye gönderimi yapılacak paket ve kolinin öncelikle ağırlığına bakılır, ardından ölçü bilgileri üzerinden hacim ağırlığı ortaya çıkarılır. D